Alexandrite Lazer Cihazı Markaları

Alexandrite Lazer Cihazı Markaları

Alexandrite lazer cihazı markaları aynı işleyiş prensibi ve teknoloji baz alınarak üretilen farklı özellikteki çeşitli cihazları kapsamaktadır. Bu ürünlerle ilgili araştırmaya başlamadan önce Alexandrite lazer epilasyon ile ilgili bazı temel bilgilere sahip olmak gereklidir.

Alexandrite lazer cihazı markaları, Alexandrite lazer sistemi ile üretilmektedir. Bu cihazlar 755 nm dalga boyundaki ışıkta işlem yapmakta ve özellikle koyu renkteki kıllar ve açık ten rengi için diğer lazer epilasyon cihazlarından önce tercih edilmektedir.

Hangi Alexandrite Lazer Cihazı Markası Daha Etkili?

Alexandrite lazer cihazları 1990’lı yıllarda geliştirilmiştir. Üretim ve kullanım açısından oldukça eski bir sistem olması nedeniyle uzun yıllardır denenmekte, geliştirilmektedir. FDA onayı bulunmaktadır, hem kadın hem de erkek cildinde, her cilt tipinde güvenle kullanılabilmektedir.

Nd Yag lazer ve sıkça kullanılan diğer lazer epilasyon cihazlarının yüksek performans gösterdiği kıl özellikleri ve cilt tipleri farklılık göstermektedir. Alexandrite lazer cihazları 755 nm dalga boyuna sahiptir. Cilde zarar verme riski minimum seviyededir. Özellikle

Geniş kullanım alanına sahip olması nedeniyle sağlık ve güzellik merkezlerinin ilk tercihlerinden birisi olan Alexandrite lazer cihazları, bugün pek çok çeşide sahiptir. Bu ürünlerden bazıları ve özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Epicare LPX: Güvenlik ve etkinlikte en iyi performansı hedefleyen sağlık ve güzellik merkezleri için tasarlanmıştır.

  • Doz seçeneklerinin fazla olması,
  • Lazer atış süresinin 3-300 ms. arasında ayarlanabilmesi,
  • Büyük spot başlıklar sayesinde saniyede üç atışla işlemin hızlı biçimde tamamlanabilmesi,

Epicare LPX’i Alexandrite lazer cihazı markaları içinde öne çıkarmaktadır.

Epicare-Zenith: Üstün lazer epilasyon performansının yanı sıra bu cihaza erişim yetkisi verebilir, cihaz üzerinden sistem kullanımını ve tedavi maliyetlerini takip edebilirsiniz.

  • Değişken ve akıllı atış hızı,
  • Su ve hava ile soğutma özellikleri,
  • Opsiyonel başlık özellikleri,

ile ön plana çıkan Epicare-Zenith Alexandrite lazer cihazı kullanan pek çok sağlık ve güzellik merkezi tarafından tercih edilmektedir.

Alexandrite Lazer Cihazı Markaları
Alexandrite Lazer Cihazı Markaları

Arion: Güçlü ve hızlı lazer sistemi, ayarlanabilir atış uzunluğu ve spot büyüklüğüyle ön plana çıkmaktadır. Ayrıca ergonomik olan lazer cihazı, uygulama kolaylığı açısından da tercih edilmektedir.

  • Leke tedavisi için kullanıma uygun olması,
  • Her türlü kıl ve cilt tipine göre otomatik ayarlanma imkanı,
  • Kullanım kolaylığı sağlayan yapısı

ile Arion Alexandrite lazer epilasyon cihazı son derece yüksek performans sağlamaktadır.

Noblex: FineMEC markası tarafından üretimi ve geliştirilmesi yapılan Noblex Long Pulse Alexandrite lazer ağrısız epilasyon, pigmentli lezyon tedavisi gibi çok geniş bir alanda etkin performans göstermektedir.

Nobleen: Yine FineMEC tarafından üretim ve geliştirilmesi yapılmaktadır. Tek bir cihaz hem Nd Yag Lazer cihazı özelliklerini hem de Alexandrite lazer özelliklerini barındırmaktadır. İki lazer sisteminin donanımınna sahip olan ve hem tıbbi hem de estetik işlemlerde kullanılabilen cihaz, profesyonellerin kullanımı için oldukça gelişmiş bir deneyim vadetmektedir.

Alexandrite Lazer Cihazı Satın Alma

Gelişen teknoloji ve talepler doğrultusunda Alexandrite lazer cihazı markaları ve cihazları da çeşitlenmekte ve var olan özellikleri geliştirilmektedir. 755 nm dalga boyundaki ışıktan yararlanarak tüy, kıl ve yer yer cilt lekelerini, tıbbi sorunları yok edebilen bu cihazları Estezone Medical ile kolayca satın alabilirsiniz.