Cilt Bakım Cihazı

Cilt Bakım Cihazı

Cilt bakım cihazı, temelde bir cilt analiz cihazı olmakla birlikte farklı sebeplerden dolayı ciltte meydana gelen problemlerin detaylı bir dökümünün elde edilmesine imkân tanıyan ileri teknolojik ürünlerdir. Cilt problemlerinin giderilmesi aşamasında önemli bir rol üstlenen bu cihazlar, cilde tanı konması için tasarlanmıştır.

Cilt bakım cihazı, ciltteki mevcut sorunların tanısını koyarak, cilt için en uygun tedavi yönteminin belirlenmesi için geliştirilmiş yüksek teknoloji ürünleridir. Cilt bakımı, gençleştirme uygulamaları ve cilt sağlığı tedavilerinin ilk adımını oluşturan cilt analizi, uygulanacak tedavi ve bakımların içeriğinin belirlenmesinde de önemli bir rehber niteliğindedir.

Cilt Bakım Cihazı
Cilt Bakım Cihazı

Cilt Bakım Cihazı Nedir?

İnsan cildi vücudunun dış tabakasını oluşturan ve kişinin hem kendisiyle hem de çevresiyle daha uyumlu ve iyi ilişkiler kurmasını sağlayan bölgesidir. Cilt zamanla yaş almaya veya çevresel etkenlere bağlı olarak değişir. Bu değişim sürecinin daha kaliteli ve kişiyi mutlu edecek bir şekilde ilerlemesi için de ona gerekli ilgiyi göstermesi gerekir.

İnsan cildinde farklı sebeplerden kaynaklanan farklı sorunların görülmesi oldukça doğal bir durumdur. İstenmeyen bu sorunların giderilmesi için de sorunun kaynağını oluşturan etmenlerin tespit edilip tedavinin de bu minvalde ilerlemesi gerekir. İşte, cildin ihtiyacı olan doğru bakımın uygulanması aşamasında cilt bakım teknolojileri devreye girer. Son teknolojinin kullanıldığı bu cihazlar, cildi detaylı bir şekilde analiz ederek ciltteki problemlerin tüm ayrıntılarıyla görünmesini olanak sağlayan cihazlardır.

Cilt Bakım Cihazı Nasıl Kullanılır?

Cilt birden fazla katmandan oluşur ve dışarıdan görünen kısım, cildin sadece en üst tabakasıdır. Dışarıdan görünen kısmın altında da farklı yapılarda tabakalar bulunur ve cilt problemlerinin çoğunun kaynağı burasıdır. Bu yüzden cildin alt tabakalarının da analiz edilerek çözülmeyen problemler aslında tam olarak çözülmüş sayılmaz. Kalıcı ve detaylı çözümler ve tedavi sürecinin ilerleyişinin gerçek veri ve grafiklerle somutlaştırılması için de cilt bakım ve analiz cihazları tasarlanmıştır.

Cilt bakım makinelerinin temel prensibi cildi derinlemesine inceleyerek ciltteki gözeneklerin, kırışıklıkların, pigmentasyonların sayı ve yapısı hakkında detaylı grafik ve veriler sunmaktır. Ayrıca ciltteki nem oranını, cilt tonunu ve cilt sıcaklığını da ölçen cihazlar; tedavi sürecinde ne kadar ilerleme kaydedildiğini ve nelerin yapılması gerektiğini de kullanıcıya aktarır.

Cilt Bakım Cihazları Özellikleri

Günümüzde cilt ve bakıma dayalı dermatoloji teknolojisinin ilerlemesiyle birlikte farklı modellerde ve farklı özelliklerde cilt bakım teknolojileri geliştirilmiştir. Artık, cildin ihtiyacı olan tedaviler de tedavi süreçleri de bu cihazlarla sağlanabilmektedir. Estezone Medikal olarak satışını gerçekleştirdiğimiz cilt bakım ve analiz cihazlarının özellikleri;

 • Cildinin mevcut durumu bilimsel veriler ışığında tanımlanır
 • Sonuçlar fotoğraf ve grafiklerle net bir şekilde anlaşılır ve tam tanı konulur
 • Bilgisayar destekli sistem sayesinde tek tıkla cilt analizi yapılır
 • Otomatik yüz tanıma özelliğine sahiptir Cilt yüzeyinin 3D görüntüsü elde edilir

gibi söyleyebiliriz. Siz de Estezone Medikal tarafından üretilen bu cihazlara sahip olmak için iletişim numaralarını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Cilt Bakım Cihazları

Cilt analiz cihazlarının temel amacı, cildin mevcut durumu hakkında bilgisayar desteğiyle analizler sunmaktır. Bunun için farklı teknolojiler kullanılarak farklı modellerde cihazlar üretilmiştir. Biz Estezone olarak güzellik merkezlerine ve estetik merkezlerine bu bağlamda 3 farklı cihaz seçeneği sunuyoruz. Bunlar;

 • A-ONE Simple
 • A-ONE Smart
 • A-ONE Standard

olarak sunulmaktadır. Cilt analiz cihazlarımızın temel özellikleri;

 • Fotoğrafların analiz tarihine göre karşılaştırılması
 • Kontur ve bindirme işleviyle değişen yüz ana hattının tanınması
 • Simülasyon fonksiyonu ile cilt durumunun tahmini ve karşılaştırılması
 • Cilt durumunun değişmesi, kızarıklık, pigmentasyon ve leke gidermenin tanınması

olarak söyleyebiliriz. Bu özellikler sayesinde kullanıcılara avantajlar sağlamaktadır.

Cilt Bakım Cihazı Fiyatları

Cilt bakım cihazları alınmadan önce detaylı şekilde incelenmesini önermekteyiz. Cilt bakımı için kullanılan cihazların kaliteli ve insan sağlığına zarar vermemesi gerekmektedir. Günümüzde farklı markalar tarafından üretilen birçok cihaz bulunmaktadır. Fakat Estezone Medikal tarafından üretilen ve kalite konusunda ön planda olan firmamız sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Cilt bakım cihazları yüksek teknoloji ürünleridir. Bu yüzden fiyatları değişiklik gösterebilir. Model ve özelliklerine göre fiyatta yükseliş ya da düşüş görülebilir. Fiyatlarımız ikinci el ve sıfır olarak değişmektedir. Makinaları satın alma ve kurulum işlemleri dahil olmak üzere detaylı bilgisine danışman kadromuzdan öğrenebilir ve iletişim adreslerimizden bize ulaşarak güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Epilasyon Aleti Satın Al