Epicare Teknik Servis

Epicare Teknik Servis Estezone Sağlık Hizmetleri Firmamız Light Age Epicare markasının Türkiye’deki tek yetkili bayisidir.

Epicare Laser sistemlerinin Satış-Onarım-Teknik Servis Hizmetleri konusunda tek yetkili bayisidir.

 • Epicare LP / Epicare LPX / (Alexandrite)
 • Epicare Duo (Alex+Nd Yag)
 • Epicare Yag (Nd Yag)

Estezone Sağlık Hizmetleri Firmamız Light Age Epicare markasının Türkiye’deki tek yetkili bayisidir.

Epicare Laser sistemlerinin Satış-Onarım-Teknik Servis Hizmetleri konusunda tek yetkili bayisidir.

 • Epicare LP / Epicare LPX / (Alexandrite)
 • Epicare Duo (Alex+Nd Yag)
 • Epicare Yag (Nd Yag)

Bizimle İletişime Geçin

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

Epicare Alexandire Lazer Tek Yetkili Teknik Servis

Epicare Laser Cihazınızın Tüm Sarf Malzemleri Epicare USA Yetkili Bayisinden satın alınan garantili orijinal parçalardır. Estezone Medikal dışında orijinal malzeme satın alma, satma ve üretme yetkisi başka hiçbir firma veya şahısta bulunmamaktadır. Bu sebeple kendisi orijinal servis, yetkili servis vb isimler ile tanıtan hiçbir firma veya kişilere itibar etmeyiniz, yetki belgelerini talep ediniz.

Estezone Medikal Light Age Epicare Alexandrite Lazer Firmasının, ALMA Lazer Arion 2 Alexandrite Lazer, Wingderm Lasermach Alexandrite Lazer, Diode Lazer, Ndyag Lazer, Bomtech cilt analiz sistemlerinin tek yetkili Türkiye distribütörüdür.

Ayrıca yetkin olmayan kişilerden aldığınız hizmetler sonrasında Epicare Cihazınıza olan güveninizin ve müşterilerinizin size olan güveninin zamanla kaybolmasını istemeyiz.

Lazer cihazınızı güvenilir yetkili ve doğru kişilere emanet edin, 20 yılı aşkın tecrübe ile en hızlı, en güvenilir, en doğru hizmet için Estezone Medikal…

Epicare Teknik Servis
Epicare Teknik Servis

Arion Alexandire Lazer Türkiye Distribütörü Estezone Medikal

Estezone Sağlık Hizmetleri olarak 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin servis ihtiyaçlarını en kısa sürede, etkin bir biçimde garantili olarak il veya bölge farketmeksizin hızlı bir şekilde karşılamaktayız. Alanında uzman teknik personellerimiz sayesinde sizlerin ihtiyacı olan her türlü tamir, bakım işlemlerinizi ister yerinizde isterseniz atölyemizde sağlamaktayız. Servisimiz TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesine sahip olmakla birlikte aşağıdaki tamir ve bakım hizmetleri konusunda sizlere devamlı destek sağlamaktadır.

Arion Alexandire Lazer Tek Yetkili Teknik Servis

Estezone Medikal Light Age Epicare Alexandrite Lazer Firmasının, ALMA Lazer Arion 2 Alexandrite Lazer, Wingderm  Lasermach Alexandrite Lazer, Diode Lazer, Ndyag Lazer, Bomtech cilt analiz sistemlerinin Tek Yetkili Türkiye Distribütörüdür.

 • Teknik personelimiz servis hizmeti verdiğimiz lazer ve diğer tüm cihazlar konusunda gerekli sertifikalara sahip ve eğitimlerini yurt dışında almış veya yurtdışından gelen yetkili servis mühendislerinden eğitim yetkin kişilerdir.
 • Teknik servis hizmeti esnasında kullanılan tüm parçalar orijinal üreticilerden satın alınan garantili parçalar ile yapılmaktadır.
 • Her türlü medikal estetik cihazlar ve lazer sistemleri ve bu sistemlere ait elektronik kartların tamiratı.
 • Üretimini de yapmış olduğumuz lazer soğutucu sistemlerin tamamı (Zimmer Cryo 5, Cryo 6, Epicool ve diğer sistemler). Soğutucu cihazların üretimini de gerçekleştirdiğimizden dolayı gerekli bütün parça ve ekipman servisimizde mevcuttur.
 • Kliniklerde ve güzellik merkezlerinde kullanılan her türlü cihaz ve ekipmanın (Alexandrite Lazer, Diode Lazer, Ndyag Lazer ve IPL cihazlar, Ultherapy, Odaklı ultrason cihazları, İğneli Epilasyon cihazları, cilt bakım sistemleri, pasif jimnastik sistemleri, zayıflama cihazları, ameliyatsız yüz germe cihazları, vakum terapi cihazları, masaj cihazları, cilt bakım koltukları, zimmer cryo 5, Zimmer Cryo 6 soğutucu cihazlar, soğuk lipoliz cihazları vs.) tamirat ve bakımları.
 • Tamir ve bakım konusunda uzman olduğumuz kadar fiyat konusunda da iddialıyız tamir ve bakım yaptırmadan önce mutlaka bizden de fiyat almanızı tavsiye ederiz. Servis ekibimiz arıza tespiti ve kontrol için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Fiyat bilgisi paylaşımı ve onay alınarak işlemlerinize başlanmaktadır.
 • Yapılan tamirat ve diğer işlemlere fatura tarihinden itibaren, belirli sürelerde servis garantisi verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü