lasermach-pro

LasermachTM Pro

Ağrısız, konforlu Lazer Epilasyon
  • Estetik ve profesyonel kullanıcı sistemi
  • Safir Kristal başlığı ile 0 dereceye kadar cildi soğutarak cildi korur
  • Lazer Epilasyonda kullanılan 3 ayrı dalga boyunu 755 nm (Alexandrite Lazer), 808 nm Diode Lazer), 1064 nm ( Ndyag Lazer) tek atışta uygulama bölgesine göndererek etkin bir uygulama yapmanızı sağlar.
  • 12 mm x 20 mm spot alanıyla tek atışta 2.4 cm² alanı tarayarak kısa sürede uygulama tamamlanabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

Alexandrite,Diode,Ndyag lazerin Kombinasyonu.

Alexandrite lazerin 755 nm dalga boyu ile melanin yoğun olduğu siyah kalın tüyler ve orta seviyede derinliği olan tüylerde etkili olurken, 808 nm diode lazer dalga boyu ile daha derinliklere penetre olarak daha ince tüyler ve daha açık cilt renklerindede etkili uygulama yapılmasını sağlar. 1064 nm dalga boyu atışı ile daha derine penetre olarak daha derinlerdeki kıl köklerine etki eder. Aynı zamanda melanin dışında daha fazla hemoglobin tarafından absorbe olarak koyu cilt tiplerinde de etkili ve güvenli uygulama yapılmasını sağlar.

  • Safir Kristal başlığı ile 0 dereceye kadar cildi soğutarak cildi korur
  • 12mm x 20 mm spot alanıyla tek atışta 2.4 cm2 alanı tarayarak kısa sürede lazer epilasyon uygulamasını yapmanızı sağlar.
  • Aplikatörde bulunan OLED ekran sayesinde cilde verdiğiniz toplam enerji ve uygulama programını uygulama sırasında kolayca takip edebilirsiniz.

Seçici fototermoliz yapma mekanizması! Bunun anlamı sadece kıl kökünü ya da kılı tahrip etmesi amaçlanmaktadır Uygulanan lazer enerjisinin kıl tarafından absorbe edilmesi amaçlanmaktadır.

Uygulama bölgesindeki kıl köküne gönderilen lazer ışığının cilt tarafından emilmesi ve hasara uğraması engellenmek için farklı dalga boylarında lazer sistemleri kullanılması gerekmektedir.

Aynı zamanda cildin ısınarak hasar görmemesi için uygulama bölgesinin sürekli soğutulması gerekmektedir.

3 dalga boyu sayesinde farklı kalınlıkta ve renkteki kıllarda etkin bir epilasyon sağlarken aynı zamanda açık ve koyu renkteki cilt renklerinde de efektif ve güvenli epilasyon uygulaması.

Lasermach 3 dalga boylu lazer cihazı cildi 0 dereceye kadar soğutarak cildi korurken aynı zamanda 3 dalga boyu lazer sistemi ile atış yaparak farklı derinliklere lazer ışığı gönderir.

Başlık L755 L808 L1064
Lazer Dalgaboyu 755nm 808nm 1064nm
Lazer tipi 4 4 4
Pulse Genişliği 5 ms – 400ms 5ms-400ms 10ms-400ms
Elektrik Güvenlik Standartı Class I Type B
Frekans 1 Hz – 10 Hz
Spot Büyüklüğü 12 mm x 20 mm
Lazer Gücü 1000W
Menü