2. El Diode Lazer Epilasyon Cihazı

2. El Diode Lazer Epilasyon Cihazı

2. El Diode Lazer Epilasyon Cihazı talebinde bulunan markaların, cihaz ve makine alım sürecinde dikkat etmesi gereken bir dizi parametre vardır. Ticari alımlar için; makinenin kullanım ömründen başlayan özelliklerin özenli bir şekilde analiz edilmesi gerekmektedir.

2. El Diode Lazer Epilasyon Cihazı alımlarında öncelikli olarak satış sonrasında muhatap bulmak önemlidir. Hem cihaz güvenliği hem de teknik destek anlamında profesyonel hizmet alabilmek için, ticari işlemlerinizin kurumsal bir marka çatısı altında yapılması, sizin için daha avantajlı imkanları sunacaktır.

Estezone Medikal olarak; lazer epilasyon cihazı satışı ve kiralaması alanındaki hizmetlerimiz, gerekli prosedürlere sadık kalarak; aynı zamanda yetkili merciler tarafından onaylanmış olan cihazlar üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Siz de projelerinizde ve çalışmalarınızda sahip olmak istediğiniz lazer epilasyon cihazları hakkında detaylı bilgilere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2. El Diode Lazer Epilasyon Cihazı
2. El Diode Lazer Epilasyon Cihazı

2. El Lazer Epilasyon Cihazı

Lazer makineleri genel olarak güzellik merkezleri ve lazer epilasyon hizmeti sağlayan medikal alanda onay almış poliklinikler tarafından tercih edilmektedir. Ticari anlamda seans kiralayan firmaların ihtiyaç duyduğu bu cihazlar; lazer atışları sayesinde kıl ve tüy köklerine nüfuz ederek, talep edilen pürüzsüz yüzeyin sağlanması amacıyla çalışmalarına devam eder.

Dünya genelinde farklı teknolojiler üzerinde çalışmalar yapılmasına rağmen özellikle Türkiye genelinde belli başlı teknolojiler üzerinden programlanan cihazlar tercih edilmektedir.

Estezone Medikal aracılığıyla da ulaşabileceğiniz bu özel teknolojilere ait olan lazer epilasyon cihazları;

  • Diode Lazer
  • Alexandrite Lazer
  • ND: YAG Lazer

olmak üzere üç farklı grupta kategorize edilmektedir.

Bu cihazların sadece sıfırını almak zorunda değilsiniz. Siz de projelerinizde, kullanmayı tercih ettiğiniz teknolojiye ait modelin ikinci el cihaz satışı aracılığı ile daha az maliyetli şekilde makinelerin haklarına sahip olabilirsiniz.

2.El Güzellik Merkezi Cihazları

Lazer epilasyon makinelerinin en çok kullanıldığı sektör, günümüz verileri doğrultusunda güzellik merkezleri olmaktadır.

Güzellik üzerine kalıcı ve geçici tedaviler teklif eden firmaların kullanımlarına sunulan makineler için en önemli parametre; lazer epilasyon cihazının atış oranı, kalitesi ve tabii ki maliyeti olmaktadır. Bu sektör içerisinde yapacağınız çalışmalar için de Estezone Medikal tarafından temin ve tedarik edilen lazer makinelerine 2. El avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

2. El Diode Lazer Epilasyon Cihazı
2. El Diode Lazer Epilasyon Cihazı

2. El Diode Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları

Diode (Diyot) lazer epilasyon cihazları Türkiye genelinde en çok tercih edilen lazer teknolojilerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Bu tercihin sebebi; makinenin kullanım alanı, hedef kitlesi ve tedavi süreçlerinde yüksek başarı oranlarına sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

  • El Diode cihazın güncel maliyeti,
  • Lazer epilasyon cihazının kozmetik açıdan olumlu ve olumsuz yanları,
  • Cihazın kullanım aşamasında hangi derecede verimli olduğu,
  • Lazer atışları açısından cihazın kullanım süresi

gibi sebeplere bağlı olarak, makine tercihinin yapılması gerekmektedir.

Bu parametrelerin akabinde yapacağınız tercihler ile siz de 2. El lazer makinesi alabilirsiniz. Estezone burada size kurumsal bir kimlik güvencesi vererek; yapacağınız tercihte en doğru şekilde sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Belirlenen sözleşme kriterleri ile şeffaf bir şekilde hazırlanan kiralamam metodunun yanı sıra 2. El cihaz alımlarınızda da satış sonrası muhatap bulma ve gerekli durumlarda teknik destek talep etme avantajlarından faydalanabileceksiniz.

2.El Lazer Epilasyon Fiyatları

Sıfır bir cihaz almanın yanı sıra hem kiralama yöntemiyle hem de satın alma yöntemiyle cihaz haklarına sahip olmanız mümkündür. Özellikle ikinci el cihaz alımlarınızda ön planda tutulması gereken güven konusu, bahsedilen sebeplerden dolayı sadece kurumsal bir kimlik altında sağlanabilmektedir.

2. El cihaz satın almak çoğu zaman sıfır cihaz satın almaya göre tercih edilirken birçok soru işaretini de beraberinde getirmektedir. Kullanıcılar ikinci el konumunda olan cihazların sağlığını ve kullanım ömrünü satın alma işlemleri sırasında tespit edemeyeceği için bu yöntemle satın alma işlemlerinde vakit kaybı yaşamakta ve hatalı tercihler yapabilmektedir.

2. El Diode Lazer Epilasyon Cihazı alımlarınız için tercih edebileceğiniz Estezone Medikal’e ayrıca hem kiralama hizmetleri hem de alternatif makinelerin satın alma hizmetleri için de başvuru yapabilirsiniz. Alanında uzman kadromuzdan teknik bilgiler ve fiyat detayları dahil her türlü referans bilgisine erişmeniz mümkündür.

Siz de 2. El Diode Lazer Epilasyon Cihazı hakkında teknik bilgi talep etmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

2. El Lazer Epilasyon Cihazı