Light Age Epicare LPX

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı

Long pulse Alexandrite Lazer cihazlarından beklenen yüksek düzey talepleri karşılamak için özel olarak tasarlanmış olan Light Age’in Epicare LP ve LPX lazer cihazları, güvenli ve etkin uygulamada en iyiyi hedefleyen kliniklerin ihtiyaçlarını karşılar.

Yüksek hızı ve gelişmiş özellikleriyle hasta sayısı yüksek olan kliniklerin; dayanıklı, kullanımı kolay ve ucuz maliyetli olmasıyla da medi-spa’ların tüm ihtiyaçlarını karşılar.

EPICARE Long Pulse Alexandrite Lazer cihazları 755 nm dalga boyuna sahip lazer epilasyon sistemlerindendir.

Epicare Alexandrite Lazer epilasyon cihazı performans, hız ve etkinliği ile yüksek müşteri memnuniyeti ve uygulama başına düşük maliyet sağlar. Hastalara daha kısa ve az seans sürelerinde uygulama yapıldığından elde edilen kazanç artar.

Epicare Alexandrite Lazer Cihazı, Güvenilir Etkin Bir Teknoloji

Epicare Lazer Epilasyon Cihazı, FDA tarafından onaylanmıştır ve geniş bir kitle tarafından en kalıcı epilasyon sonuçlarını sağlayan lazer epilasyon cihazı olarak kabul görmüştür.

En etkin lazer teknolojisini kalite ve güvenle birleştiren Epicare lazer cihazları gerek yoğun çalışan klinikler, gerek özel muayenehaneler, gerekse güzellik merkezlerindeki bütün ihtiyaçları karşılar.

Light Age Epicare Alexandrite lazer cihazı diğer alexandrite lazer cihazları arasında en hızlı, en güçlü ve doz seçeneği aralığı en geniş olan bilgisayar kontrollü lazer epilasyon cihazıdır. 100 Watt’lık güç ile 15 mm’lik ve 18 mm’lik spot alanlarında saniyede 3 atış ile çalışma ayrıcalığı sağlar. Bilgisayar destekli analiz yapıp müşteriye verilen dozu otomatik olarak ayarlayan smart screen kullanıcı arabirimi, sadece Epicare Alexandrite lazer cihazında vardır. Smart Screen kullanıcı arabirimiyle en efektif ayarı ayarlayıp müşterinize en ideal dozlarda uygulama yapmanızı sağlarken müşterinize ne zaman uygulama yaptığınızı, hangi bölgesine hangi dozlarla atış yaptığınızı gösterir ve birçok veriyi otomatik olarak kaydetme imkanı sağlar.

Bizimle İletişime Geçin

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

Özellikler

Otomatik Yüz Tanıma Cilt

Çoklu Dil Seçeneğine Sahip Kullanıcı Arayüzü

Çeşitli Fonksiyonlar

 • Müşteri veritabanı yönetimi / satın alma kaydı / ağ sür. (seçenek)

İşletim Sistemiyle Yüksek Uyumluluk

 • USB 2.0
 • Windows 7/8/10

Epicade-LPX Endikasyonları

 • Epilasyon √
 • Batık kıl uygulamaları √
 • Ablatif olmayan cilt yenileme √
 • Yüz kılcal damar uygulamaları √
 • Bacakta damar uygulamaları √
 • Hemanjiyom √
 • Çiller √
 • Melazma √
 • Café-au-lait macules √
 • Blue nevi √
 • Poikiloderma √
 • Sebhorrehic keratosis √
 • Siğil √
 • Stria √
 • Anjiyomlar (spider veya diğerleri) √
 • Hipertrofik skarlar √
 • Skin tags √
 • Pigmente lezyonlar √
 • Melanositik proliferasyonlar √

Daha iyi sonuçlar, daha yüksek kazançlar

Lazer epilasyon uygulamanızdaki seans başına maliyetinizi düşürürken aynı zamanda daha kısa süreli etkin uygulamalar yaparak müşteri memnuniyetini arttırabilir, yaptığınız yatırımın daha kolay geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

Sadece bir lazer cihazı değil, aynı zamanda mükemmel bir yardımcı

SmartScreen yazılımı ile hasta veri tabanı, performans geçmişi, sistemin bakımı ile ilgili tavsiyeler, uzaktan teşhis gibi işinizi geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli araçlara da sahip olabilirsiniz. Hatta epilasyon işinizin nasıl gittiğini dünyanın her yerinden cihazınıza bağlanarak takip edebilirsiniz.

Daha hızlı, akıllı, daha güçlü ve daha dayanıklı

Her fluens için, uygulama hızı ortalama lazer gücü ile birlikte artar. Epicare LPX, 100 W ortalama gücü ile mevcut en güçlü 755 nm lazer sistemidir. Daha hızlı uygulamalar yapabilmek size ve hastalarınıza zaman kazandırır. Smart Pulse teknolojisi sayesinde, tüm ayar kombinasyonlarında Epicare en yüksek hızında çalışabilir.

En iyi teknoloji, en iyi performans

Optimum Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı: Epicare lazer cihazlarının en iyi epilasyon sonuçlarını sağladığı klinik olarak da kanıtlanmıştır. 755 nm dalgaboyu kıl gövdesindeki melanini hedefler ve çevre dokuyu asgari düzeyde etkiler. Etkileşimdeki bu yararlı seçicilik, Seçici fototermoliz olarak adlandırılır ve bu sayede lazer enerjisi hedefini seçici olarak etkiler. Daha iyi ergonomi ve daha hızlı tedaviler, günde kaç tane müşteri alırsa alsın, kullanıcıyı daha az yorar. Güçlü bilgisayar arabirimi üstün ve yeni özellikler sunar.

Neden diğerlerinden daha güçlü?

Light Age Epicare Alexandrite cihazının LP modeli 65 watt, LPX modeli ise 100 watt gücünde olduğu için büyük spot alanlarında yüksek joule değerlerine rahatlıkla çıkıp değişik cilt ve kıl tiplerinde daha etkin sonuçlar elde edilebilir. Doz seçeneğinin fazla olması; diğer alexandrite cihazlarında pulse duration yani lazerin atış süresi genellikle 3 ms, 3-50ms veya 0,5-300 ms’dir. Epicare cihazında 3-300 ms dir. 0,5-300 ms olan Alexandrite lazer cihazlarında ise epilasyonda 5 ms-300 ms arasında ayarlama yapılabilir. Oysaki 3 milisaniyede atış yapmak termal relaksasyon süresi kısa olan ince tüylerde önemlidir. Ayrıca bazı alexandrite lazer cihazlarında ms. ayarı yaparken 5 in katları şeklinde ayarlamalar yapılabilmektedir. (5,10,15 ms. gibi) Bu tarz sistemlerde hassas ayar yapma imkanınız olmazken, Epicare Alexandrite lazer cihazında ise milisaniye tek tek arttırılabilir, bu da size farklı cilt ve kıl tiplerinde daha hassas ayar yapma olanağı sağlar.

Güçlü, Hassas Uygulamalar

Epicare lazer cihazları, optimize edilmiş temporal atım formatını ve değişebilir atım süresini kullanarak tüm cilt tipleri için güvenli etkin uygulamalar sunar. Diğer 755 nm lazer epilasyon cihazlarının çoğu sadece daha açık cilt tiplerinde etkindirler.

Doğru Sistemin Seçilmesi

LP : 3 – 300 ms arası seçilebilir atım süresiyle bütün cilt tipleri için etkilidir.

LPX : Daha yüksek güçte ve mümkün olan en hızlı temizleme oranında, LP’nin sağladığı tüm uygulama esnekliklerini sağlar. LPX, hasta sirkülasyonu çok yüksek olan muayenehanelerin ve kliniklerin taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Doğru Sistemin Seçilmesi

EPICARE MODEL LP LPX
Lazer ortamı, Dalga boyu Alexandrite 755 nm Alexandrite 755 nm
Atım Süresi Değişken 3-300 ms Değişken 3-300 ms
Ortalama Güç 65 Watt’a kadar 100 Watt’a kadar
Enerji (Maksimum Fluence*) 500 J/cm2 ‘ye kadar 700 J/cm2 ‘ye kadar
Atım Hızı* 3 Hz’ e kadar (12 mm) 3 Hz’ e kadar (15 mm)
Spot Alanı** 3, 5, 7, 9, 12,15 mm 3, 5, 7, 9, 12,15,18 mm

* – Daha küçük spot alanlarında veya fluenslerde daha yüksek atım hızları da elde edilebilir. Yüksek fluensler daha küçük spot alanlarında mümkündür. Güvenli maksimum atım hızları ve fluens, cilt tipi ve prosedüre bağlı olarak değişir.
** – Standart olanlar: 12-15-18 mm. Diğer spot alanları opsiyoneldir.

Fiziksel Parametreler

Boyutlar (paketlenmemiş hali) 40″ H x 19″ W x 28″ D (102 cm x 48 cm x 71 cm)
Elektriksel Gereksinimler 220-240 VAC, 50/60 Hz, LP 30 Amper / LPX 40 Amper
Lazer Soğutma Sistemi Su-Hava, Su-Su (opsiyonel)

Light Age Epicare Lazer Cihazları, Amerikan FDA tarafından uzun dönem veya kalıcı epilasyon için bronzlaşmış cilt de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde (Fitzpatrick I-IV) kullanılmak üzere onaylanmıştır.