Light Age Epicare DUO

755-1064 nm Alexandrite + Nd-YAG Lazer Cihazı

Light Age Epicare-Duo, lazer sistemlerinden beklenen yüksek düzey talepleri karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Hastane ve kliniklerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek, müşteri memnuniyeti ve etkinliği arttırmak amacıyla Alexandrite Lazer ve Nd:YAG Lazerin tek bir ünitede birleştirilmesiyle bu yeni sistem oluşturulmuştur.

Epicare-Duo yüksek hızı ve gelişmiş özellikleriyle hasta sayısı yüksek olan hastane ve kliniklerin tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Epicare-Duo Lazer sistemi günümüzün önde gelen 755 nm Alexandrite lazer sistemi ile epilasyon, pigmente lezyon uygulamaları yaparken vasküler ve diğer lezyon uygulamalarında ise 1064 nm Nd:YAG lazer sistemini kullanır. Nd:YAG Lazer sistemi ile tüm cilt tiplerine yönelik yaz aylarında da kullanılabilir. Etkinliği ile yüksek müşteri memnuniyeti ve uygulama başına düşük maliyet sağlayan bu sistem müşterilerinize daha kısa sürede ve ağrısız olarak sonuç almalarını sağlamaktadır.

Aynı zamanda müşterilerinizin farklı taleplerine tek bir cihaz ile yanıt verebiliyor olmanız, size daha düşük bir seviyede yatırım ile daha çok kazanma imkanı sağlar.

Bizimle İletişime Geçin

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

Epicade-DUO Endikasyonları

 • Epilasyon √
 • Batık kıl uygulamaları √
 • Ablatif olmayan cilt yenileme √
 • Yüz kılcal damar uygulamaları √
 • Bacakta damar uygulamaları √
 • Hemanjiyom √
 • Çiller √
 • Melazma √
 • Café-au-lait macules √
 • Blue nevi √
 • Poikiloderma √
 • Sebhorrehic keratosis √
 • Siğil √
 • Stria √
 • Anjiyomlar (spider veya diğerleri) √
 • Hipertrofik skarlar √
 • Skin tags √
 • Pigmente lezyonlar √
 • Melanositik proliferasyonlar √

Daha Fazla Uygulama Seçeneği

Alexandrite ve Nd:YAG lazerin farklı uygulama seçenekleriyle müşterilerinizin talep edeceği bir çok ihtiyacı karşılayabilirsiniz. Ayrıca seans başına daha düşük maliyet ile daha kısa süreli, ağrısız ve etkin uygulamalar yaparak müşteri memnuniyetini arttırabilir, yaptığınız yatırımın daha kısa sürede geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

İyi bir yardımcı “SmartScreen”

SmartScreen yazılımı ile müşteri veritabanı, performans geçmişi, sistemin bakımı ile ilgili öneriler, uzaktan gerekli yazılım müdahalelerinin yapılması gibi işinizi geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli araçlara da sahip olabilirsiniz. Hatta cihazınızın ne kadar çalıştığını dünyanın her yerinden cihazınıza bağlanarak takip edebilirsiniz.

Smart Pulse teknolojisi ile daha hızlı uygulamalar

Her fluens için, uygulama hızı ortalama lazer gücü ile birlikte artar. Epicare-Duo, 100 W ortalama gücü ile 755 nm ve 1064 nm dalga boylarında çalışan güçlü ve kombine bir lazer sistemidir. Daha hızlı uygulamalar yapabilmek size ve müşterilerinize zaman kazandırır. Smart Pulse teknolojisi sayesinde, tüm ayar kombinasyonlarında Epicare-Duo en yüksek hızında çalışabilir.

En iyi teknoloji ile üst düzey performans

Epicare lazer sistemlerinin en iyi epilasyon sonuçlarını sağladığı klinik olarak da kanıtlanmıştır. 755 nm dalga boyu kıl gövdesindeki melanini hedefler ve çevre dokuyu asgari düzeyde etkiler, ayrıca bu dalga boyu pigmente lezyonlardaki melaninide gördüğü için bu lezyonlarda etkili olur. Etkileşimdeki bu yararlı seçicilik, seçici fototermoliz olarak adlandırılır ve bu sayede lazer enerjisi hedefini seçici olarak etkiler. Daha iyi ergonomi ve daha hızlı uygulamalar, günde kaç kişiye hizmet verirse versin, kullanıcıyı daha az yorar. Bilgisayar arabirimi üstün ve yeni özellikleri ile ön plana çıkar. Epicare-Duo Nd:YAG 1064 nm’lik dalga boyu ile vasküler lezyonlarda 4 mm’ye kadar olan damarları koagüle ederek yok etmektedir. Epicare-Duo Nd:YAG Lazer ile kolajen uyarımı yapılarak cilt gençleştirme uygulamaları da yapılabilir.

Neden diğerlerinden daha güçlü?

Her fluens için, uygulama hızı ortalama lazer gücü ile birlikte artar. Epicare-Duo, 100 W ortalama gücü ile 755 nm ve 1064 nm dalga boylarında çalışan güçlü ve kombine bir lazer sistemidir. Daha hızlı uygulamalar yapabilmek size ve müşterilerinize zaman kazandırır. Smart Pulse teknolojisi sayesinde, tüm ayar kombinasyonlarında Epicare-Duo en yüksek hızında çalışabilir.

Yüksek seviyede etkinlik, hassasiyet ve güvenlik

Epicare lazer sistemleri, optimize edilmiş temporal atım formatını ve değişebilir atım süresini kullanarak tüm cilt tipleri için güvenli ve etkin uygulamalar sunar.

Sistem Özellikleri

DALGA BOYU 755 NM 1064 NM
Lazer Ortamı ALEXANDRITE LAZER Nd:YAG LAZER
Spot Alanı* 1.5, 3, 5, 7, 9, 12,15,18 mm. 1.5, 3, 5, 7, 9, 12,15,18 mm.
Enerji Maksimum Fluence 2500 J/cm2 ‘ye kadar 2500 J/cm2 ‘ye kadar
Atım Süresi Değişken 0.5 -300 ms Değişken 0.5 -300 ms
Atım Hızı** 1-10 Hz’ e kadar (değişken & smart ) 1-10 Hz’ e kadar (değişken & smart )
Elektriksel Gereksinimler 220-240 VAC, 50/60 Hz, 40 Amper 220-240 VAC, 50/60 Hz, 40 Amper
Lazer Soğutma Sistemi Su-Hava, Su-Su Su-Hava, Su-Su
Boyutlar paketlenmemiş hali 102cm x 48cm x 71cm 102cm x 48cm x 71cm

* – Standart olanlar: 3, 9, 12, 15, 18 mm. (Diğer spot alanları opsiyoneldir. )
** – Daha küçük spot alanlarında veya fluenslerde daha yüksek atım hızları da elde edilebilir. Yüksek fluensler daha küçük spot alanlarında mümkündür. Güvenli maksimum atım hızları ve fluens, cilt tipi ve prosedüre bağlı olarak değişir.

Menü