EpiCare-Zenith

Light Age estetik tedaviler için yeni nesil gelişmiş lazer sistemini sunar

EpiCare-Zenith™ sisteminin başka bir sürü özelliği vardır: Güçlü bir bilgisayar arabirimi, kablosuz ve internete bağlı, dünyanın en akıllı, en iyi kullanıcı arayüzü de dahil olmak üzere tedavilerinize ve
uygulamanıza yardımcı olmak için gelişmiş yeni imkanlar sunar. Yeni SmartScreen™ sistemi sadece hastalarınızı, tedavilerini ve faturalarını takip etmekle kalmaz aynı zamanda işinizi organize eder.

Geliştirilmiş Seçici Fototermoliz

EpiCare-Zenith™ lazer sistemlerinin etkili, güvenli ve konforlu epilasyon sonuçlarını verdiği klinik olarak kanıtlamıştır. 755 nm dal)
ga boyu kıl şaftındaki melanini güçlü bir şekilde hedefler ve çevresindeki dokuya asgari düzeyde etkilerken, koyu cilt tipleri içinde tercih edilir. 755 nm dalga boyunda zamana göre yapılandırılmış atış formatları bulunur ki bu atışın etkinliğini optimize ederken istenmeyen yan etkileri de en aza indirir. Hastalar ve uygulayıcılar daha hızlı, hemen hemen ağrısız bir deneyimin tadını çıkarır.

Bizimle İletişime Geçin

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

EpiCare-Zenith

Sistem Özellikleri

Dalga Boyları 755 nm
Uygulama Tipi Alexandrite
Başlık 1.5 mm – 40 mm opsiyonel 15 | 18 | 20 | 24 | 28 mm standart
Maksimum Fluens** 2500 J/cm²‘ ye kadar
Atış Hızı** 1 – 10 Hz (değişken & “akıllı”)
Elektriksel Gereksinimler 220 – 240 Vac, 50/60 Hz, 40 A
System Soğutma Su ve Hava*
Ölçüler Ölçüler

** Standart Mod Sınırları: Fluens ≤ 40 J / cm, Puls Süresi ≥ 3 ms ve Atış Hızı ≤ 3 Hz. Daha Yüksek Fluensler, Daha Yüksek Atış Hızları ve Diğer Modlarda Daha Kısa Atış Süreleri.

Menü