elazer-lazer-epilasyon-cihazi

Elazer Lazer Epilasyon Cihazı

Elazer lazer epilasyon cihazı, üç farklı dalga boyunda lazer atışları yapabilen bir üründür. Bu sayede tüm cilt ve kıl yapılarında güvenli ve başarılı sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Ürünün sahip olduğu donanımda kullanım kolaylığı sağlayan özen bir yazılım bulunmaktadır.

Elazer lazer epilasyon cihazı ile istenmeyen tüylerin yok edilmesine yönelik işlemler yapılmaktadır. Cihaz Diode, Nd Yag ve Alexandrite lazer özelliklerini bünyesinde barındırır yani üç lazer dalga boyunda da çalışabilmektedir. Böylece farklı kıl ve cilt tipleri için tek bir cihazla işlem yapılması mümkün olur. Elazer epilasyon cihazı, kullanım ve takip kolaylığı sağlayan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Elazer Lazer Epilasyon Cihazı Özellikleri

Cihaz istenmeyen tüylerin yok edilmesi için, farklı dalga boylarında atış yapabilen son teknoloji bir üründür. Kıl köklerine gönderilen lazer ışınları ısıya dönüşerek kıl köklerine zarar verir. Uygulamanın tekrarlanmasıyla kıl kökleri tamamen yok olur yahut zayıflar. Böylece kalıcı olarak epilasyon sağlanmış olur.

Elazer lazer epilasyon cihazı şu özellikleriyle ön plana çıkmaktadır;

 • 3 dalga boyu 808nm, 755nm ve 1064nm dalga boylarının tüm avantajlarını birleştirir. Farklı lazer özelliklerine sahiptir.
 • Kıl köklerinin içindeki yapıların yanı sıra farklı doku derinliklerini hedef alır. Bu sayede daha etkin sonuç alınmasını sağlar.
 • Elazer, lazer epilasyonda altın standart olan 808nm, 755nm ve 1064nm dalga boyunda çalışır.
 • Yüksek güç üretebilme kabiliyetine sahiptir.
 • Kısa darbe süresinde işlem yapabilir.
 • Sahip olduğu başlık uzun kullanım ömrü sunar.
 • -16 dereceye kadar soğutma özelliği mevcuttur.

12 ile 23 milimetre aralığında spot genişliğine sahiptir. TEC, yarı iletken soğutma, hava ve su soğutma özelliklerine sahiptir. Cihaz “yüksek yoğunluklu lazer” sınıfındadır. Bu sayede hem kullanıcı hem de hizmet verilen kişi açısından oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır.

elazer-lazer-epilasyon-cihazi

Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl Kullanılır?

Elazer epilasyon cihazı, oldukça kolay bir kurulum ve kullanıma sahiptir. Konu üzerinde eğitimli ve deneyimli olan personel, cihazla kolayca lazer epilasyon uygulaması yapabilir. Bu da işlem hızını ve performansını, dolayısıyla müşteri memnuniyetini artıracak hususlardandır.

Cihazın kullanımı esnasında dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir;

 • Lazer ışınlarının uygulandığı bölge kuru ve temiz olmalıdır.
 • Yara, ben veya izlere uygulanmaması gereklidir.
 • Hasta ve uygulamayı yapan kişi lazer ışınlarından gözlerini korumalıdır. Piyasada bu amaçla üretilmiş gözlükler mevcuttur.
 • Lazer başlığının belirli bir uzaklıkta tutulması, ciltle temas ettirilmemesi gerekir.
 • Cihazın güvenle çalıştırılması için elektrik akımının doğru iletildiği bir kaynağa bağlı olması gerekir.
 • Tüm bunlarla birlikte, talimatların dikkatle okunması ve kullanım esnasında tamamının uygulanması cihazın uzun ömürlü kullanımını, kullanıcı ve müşterinin konforunu sağlayacaktır.

Lazer Epilasyon Cihazı Avantajları

Lazer epilasyon cihazları, işletmeler açısından pek çok avantaja sahiptir. Öncelikle bu ürün uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Dolayısıyla uzun süreler boyunca yapılacak işlem kâr marjını yükseltecektir. Elazer lazer epilasyon cihazı, kullanım kolaylığı sağlaması açısından da işletmeler açısından oldukça avantajlıdır.

Yüksek performans gösteren ve hızlı sonuçlar veren cihazlar, işlemleri kısa sürede tamamlama olanağı sağlar. Böylece daha hızlı ve verimli bir çalışma sağlanmış olur.

Ürünün diğer avantajları şu şekilde sıralanabilir;

 • Farklı işlemler için farklı başlıklarla kullanılabilmektedir.
 • Hasta takibini yapan, işlemleri kontrol eden ve kaydeden bir ekipmana sahiptir.
 • Kısa darbe süreleri, yüksek güç ve uzun başlık ömrüne sahiptir.
 • Diğer pek çok lazer epilasyon cihazı tek bir sistemle çalışmaktadır. Elazer ise üç lazer sisteminde de atış yapabilme özelliğine sahiptir.
 • Yedek parça temini ve tamir bakım hizmeti oldukça kolay ve ulaşılabilirdir.
elazer-lazer-epilasyon-cihazi

Elazer Epilasyon Cihazı Fiyatları

Elazer, Estezone tarafından satış ve satış sonrası hizmetleri verilen bir üründür. Üç farklı lazer sisteminde de kullanımı mümkündür. Farklı başlıklarla çalışmaktadır. Bu sayede Elazer kliniklerde ve güzellik merkezlerinde çalışma kolaylığı sağlar.

Elazer epilasyon cihazı satın alarak, işletmenin yüksek kalitede lazer epilasyon hizmeti vermesi mümkün olacaktır. Bu da müşteri memnuniyeti ve kurumsal kimlik açısından önemlidir. Uzun ömürlü kullanım vadeden cihazın kurulum ve kullanımı oldukça kolaydır.

10.4 inçlik ekranından çalışmaların takip ve düzenlenmesi kolaylıkla yapılabilir. -16 dereceye kadar soğutma özelliği bulunmaktadır. Böylelikle müşterilerin acısız bir lazer epilasyon işlemi yapılması mümkün olur.

Estezone Medikal, Elazer epilasyon cihazının satış ve satış sonrası destek hizmetlerini vermektedir. Profesyonel güzellik ve cilt bakım makineleri, lazer cihazları ile ilgili bilgi almak ve sipariş oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.