Estesculpt Zayıflama Cihazı

Estesculpt Zayıflama Cihazı

Estesculpt zayıflama cihazı fazla kilo problemi bulunan, bölgesel zayıflamak isteyen veya kas kütlesini geliştirmek isteyen kişiler için tasarlanmış bir cihazdır. Esteculpt cihazı son teknoloji kullanılarak geliştirilmiş yeni nesil bir üründür

Esteculpt zayıflama cihazı vücut şekillendirme ve kas oluşturma amacıyla tasarlanmıştır. Kasların yüksek seviyede kasılmasını sağlayan cihaz, aynı zamanda yağ yakımı da sağlayabilmektedir.

Estesculpt Zayıflama Cihazı Nedir?

İnsan vücudu besinler aracılığıyla aldığı kalorileri gün içerisinde kullanarak enerji üreterek ve bu enerjiyi tüketerek çalışır. En genel anlamıyla alınan kaloriler harcanan kalorilerden fazla olursa vücut bu kalorileri ihtiyaç anında kullanmak için yağ olarak depolar. Bu yağlar vücudun farklı bölgelerinde depolanabilir. Fakat yağ depolamaya en yatkın bölgeler şunlardır;

  • Göbek
  • Basen
  • Bacak
  • Kol
  • Sırt

Vücudun fazla kilolar sebebiyle istenmeyen bir görünüme kavuşmasını önlemek için spor veya diyet gibi uygulamalar yapılabilir. Aynı zamanda günümüzde fazla kilolardan kurtulmak için farklı teknolojiler geliştirilmiştir. Bunlardan bir tanesi de Estesculpt bölgesel zayıflama cihazıdır. Estesculpt vücuttaki kasları harekete geçirerek kasları güçlendirme ve bu sayede yağ yakımı gerçekleştirme esasına dayanır. Cihaz kaslarda güçlü kasılmalar oluşturmak için yüksek yoğunluklu odaklanmış elektromanyetik (HIFEM) alan teknolojisini kullanır.

Estesculpt Zayıflama Cihazı Nedir?
Esteculpt Vücut Şekillendirme Cihazı

Esteculpt Vücut Şekillendirme Cihazı

Dışarıdan bakıldığında fit ve düzgün bir vücuda sahip olmak herkesin isteyebileceği bir şeydir. Fakat ne yazık ki; böyle bir görünüm için bazen çok fazla emek ve zaman harcamak gerekebilir. Vücudun fit bir görünüme kavuşabilmesi zorlu bir süreçtir. Bunun için hedeflenen bölgedeki kasların uygun şekilde çalıştırılması gerekir. Fakat herkesin gün içerisinde bu kadar vakti olmayabilir. Özellikle çalışan kişilerin kendine ayırabildikleri zaman sınırlı olduğu için durum onların açısından daha zor olabilmektedir. Fakat her alanda hayatımızı kolaylaştıran teknoloji bu alanda da ihtiyacı olanlara yardımcı olabilmektedir.

Bölgesel kas çalıştırma ve incelme için farklı teknolojiler geliştirilmiştir. Bunlardan bir tanesi de de Esteculpt cihazıdır. Esteculpt cihazı ile kaslarınızı spor yapmadan şekillendirebilir, kas kütlenizi artırabilir, bölgesel olarak incelebilirsiniz. Estecultp bölgesel incelme cihazının özelikleri şu şekildedir;

  • Estesculpt, çok işlevli bir vücut şekillendirme ve kas geliştirme aracıdır.
  • Özellikle kalça ve karın için etkilidir. Kısa süreli güçlü kas kasılmaları oluşturmak için yüksek yoğunluklu odaklanmış elektromanyetik (HIFEM) alan teknolojisini kullanır.
  • Karın bölgesindeki yağları azaltarak ve aynı zamanda yağın altında bir kas temeli oluşturarak hastaların daha ince ve atletik bir vücut kontüru elde etmesine yardımcı olur.
  • Kalçaya uygulandığında o bölgede sıkılaşma etkisi yaratarak sportif bir vücut şekli kazandırır. Isıtma/soğutma prensibi kullanılmadığından yanık, yara izi veya şişme riski yoktur.

HI-EMT Teknolojisi Nedir?

Gelişmiş vücut şekillendirme cihazı olan Estesculpt hi-emt teknolojisiyle çalışan bir sisteme sahiptir. HIEMT’nin elektromanyetik alanı, kas kasılmasını doğrudan uyaran aksiyon potansiyeli oluşturmak için motor sinir hücrelerini hedefler. 30 dakikalık tedavi sırasında kaslar, genel egzersizde elde edilemeyen yüksek frekans ve yüksek yoğunlukta 30.000 kez kasılır! Kas aşırı kasılması, büyük miktarda enerji kaynağı gerektirir, bu nedenle kasın yanındaki yağ hücreleri de tüketilir, bu da doğal apoptoza yol açar ve yağ kalınlığını etkili bir şekilde azaltır.

EsteSculpt’ın neden olduğu kas hareketleri vücudun diğer eklemlerine veya kemiklerine zarar vermez ve karın veya kalça kaslarını etkili bir şekilde güçlendirebilir, kas liflerinin sayısını ve hacmini artırabilir. Vücut hatlarını daha belirgin hale getirir. Bu sayede daha konforlu bir şekilde vücudunuzdaki kasları çalıştırabilir, istediğiniz gibi bir vücuda kavuşabilirsiniz.

HI-EMT Teknolojisi Nedir?
Ankara Bölgesel Zayıflama

 Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama için son teknoloji ürünleri kullanmaktayız. Vücut şekillendirme amacıyla kullandığımız Esteculpt cihazı FDA tarafından onay almış son derece güvenli bir cihazdır.

Esteculpt kas güçlendirme ve vücut şekillendirme cihazı sayesinde sadece yağlanmanın olduğu veya kas kütlesinin artırılmak istendiği alana işlem yapılabilmektedir. Böylece hem kaslar çalıştırılarak kas kütlesi artırılır hem de bölgedeki fazla yağların yakılmasına yardımcı olunur. Bölgesel incelme ve diğer estetik uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, merak etiklerinizi sorabilirsiniz.

Menü