Zimmer Teknik Servis

Zimmer teknik servis kapsamına giren tüm hizmetler Estezone Medikal Sağlık Hizmetleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Zimmer Cryo 6 ve Zimmer Cryo 5 cilt soğutma cihazlarının tüm teknik servis ihtiyaçları firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Zimmer teknik servis -30 °C derecede bulunan soğuk hava ile yapılan IPL uygulamaları gerçekleştiren cilt soğutma sisteminin satış ve onarımını gerçekleştirilmesidir.

Zimmer Teknik Servis Ankara

Lazer epilasyon uygulamalarının genel çalışma prensibi yoğunlaştırılmış lazer ışınlarının başlıklar aracılığıyla ciltte istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu bölgeye gönderilmesiyle başlar. Cildin alt tabakasında bulunan kıl kökündeki melanin pigmenti tarafından emilen lazer ışınları, burada kontrollü bir tahribat oluşturur ve zamanla kıl kökü zayıflamaya başlar. Fakat bu işlem sırasında bir miktar yanma hissi ve acı hissedilebilmektedir.

Lazer epilasyon uygulamalarında hissedilen acının en aza indirilmesi için soğutma sistemleri geliştirilmiştir. Bu soğutma sistemlerden biri de Zimmer markasının geliştirdiği soğutma  sistemleridir. Zimmer medikal epilasyon soğutma cihazları epilasyon işlemi sırasında cilde soğuk hava iletilmesini sağlayarak derideki acıyı azaltarak çok daha rahat ve konforlu bir şekilde yüzeysel lazer ve IPL uygulamaları yapılmasına olanak sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler -30 °C dereceye ulaşan soğuk hava üretip deriyi soğutabilmektedir.

Türkiye’de yaygın olarak kullanılan ve en çok tercih edilen cilt soğutma sistemleri arasında bulunan Zimmer cilt soğutucu sistemlerinin Ankara’da bulunan yetkili teknik servisi de Estezone Medikal Sağlık Hizmetleri’dir.

Zimmer Teknik Servis Ankara
Zimmer Lazer Epilasyon Soğutucu Sistemleri Tamiri

Zimmer Lazer Epilasyon Soğutucu Sistemleri Tamiri

Lazer epilasyon merkezlerinin yaşadığı önemli problemlerden bir tanesi de satın aldıkları lazer epilasyon ve soğutma cihazlarının zaman zaman arızalanmasıdır. Bu arızalar bazen küçük bir sebepten kaynaklandığı gibi bazen de önemli bir problemden dolayı oluşabilmektedir. Sebebi ne olursa olsun bir arıza durumunda cilt soğutma cihazı işlevini yerine getiremez. Bu da güzellik merkezi için para ve zaman kaybı demektir. Böyle durumlarda teknik servis desteği oldukça önemli olmaktadır. Çünkü problemin en kısa sürede giderilmesi gerekir.

Estezone Medikal Sağlık Hizmetleri Zimmer Cryo 6 ve Zimmer Cryo 5  soğutucu sistemlerinin satışını gerçekleştirmenin yanında, aynı zamanda markanın Türkiye’deki yetkili servisidir. Zimmer marka cilt soğutucu sistemlerinin teminini yapabileceğiniz gibi cihazın kullanımı esnasında ortaya çıkabilecek bir arıza durumunda da yine tek bir merkezden halledebilirsiniz.

Zimmer Yekili Teknik Servis

Zimmer cilt soğutma sistemlerinde oluşan teknik arızaların giderilmesinde kullanılan tüm sarf malzemeleri Zimmer markasının USA yetkili bayisinden temin edilen garantili ve orijinal parçalardan oluşmaktadır. Zimmer marka lazer epilasyon sistemlerinizin tamirinde yetkisi olmayan kişi veya kurumlara dikkat edilmesi gerekir. Aksi halde cihazlarınızda yaşanan problemler devam edebilir veya daha önemli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda cihazınızdan aldığınız verim düşebilmekle birlikte müşterilerinizin güvenini de kaybedebilirsiniz. Kendisini Zimmer yetkili servisi olarak tanıtan kişilerden mutlaka yetki belgesi istemeyi unutmayın. Bu yüzden cilt soğutma cihazlarında yaşadığınız problemler için mutlaka yetkili servisten destek isteyin. Zimmer marka cilt soğutma sistemleri yetkili servisi olan Estezone Medikal aynı zamanda;

  • Light Age Epicare Alexandrite Lazer
  • ALMA Lazer Arion 2 Alexandrite Lazer
  • Wingderm Lasermach Alexandrite Lazer
  • Diode Lazer
  • Ndyag Lazer
  • Bomtech cilt analiz sistemlerinin

Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.

Zimmer Yetkili Teknik Servis

Estezone Medikal Teknik Servis

Estezon Medikal Sağlık Hizmetleri 20 yılı aşkın süredir estetik, güzellik ve medikal alanlarda cihaz temini, teknik servis ve bakım hizmetleri sunan kurumsal bir firmadır. Dünyaca ünlü birçok lazer epilasyon sisteminin Türkiye distribütörlüğünü ve yetkisi servisliğini yapan Estezone Medikal, birlikte çalıştığı kurum ve merkezlerin tüm teknik ihtiyaçlarına kısa sürede, akılcı çözümler üretmektedir.

Alanında uzman teknik personel kadrosu, kurumsal yapısı ve gerekli tüm sertifikasyon belgeleriyle lazer epilasyon ve cilt soğutma sistemlerinin tamir, bakım, teminini gerçekleştirmektedir. Siz de tüm lazer epilasyon cihazı ve cilt soğutma cihazı tamir işlemleriniz için Estezone Medikal’i tercih edebilirsiniz. Estezone Medikal:

  • Teknik servis hizmeti sunduğu tüm konularda kullanılan parçalar orijinal üreticilerden satın alınan garantili parçalar ile yapmaktadır
  • Estezone Medikal’in tüm teknik personeli gerekli sertifikalara sahip ve eğitimlerini yurt dışında almış veya yurtdışından gelen yetkili servis mühendislerinden eğitim almış alanında yetkin kişilerdir.
  • Estezone Medikal tarafından yapılan tüm tamirat ve diğer işlemlere fatura tarihinden itibaren, belirli sürelerde servis garantisi verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü